Valentin Davis oljemålning
2014-04-20
242058
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAVIS, Valentin (1854-1930), tillskriven: Insjölandskap, signerad Val. Davis, olja på duk, ca 61x45 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall