Valentin Davis oljemålning

Valentin Davis oljemålning
Valentin Davis oljemålning
Valentin Davis oljemålning
Valentin Davis oljemålning
Valentin Davis oljemålning
Valentin Davis oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVIS, Valentin (1854-1930), tillskriven: Insjölandskap, signerad Val. Davis, olja på duk, ca 61x45 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

242058

2014-04-20