Rufino Tamayo färglitografi

Rufino Tamayo färglitografi
Rufino Tamayo färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

TAMAYO, Rufino (1899-1991): Komposition, signerad R. Tamayo 4/129, färglitografi,
bladmått 38x28 cm

242076

2014-04-21