Wou-ki Zau färglitografi

Wou-ki Zau färglitografi
Wou-ki Zau färglitografi

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZAO, Wou-ki, (Kina 1921-2013): Komposition, signerad och daterad 70, numrerad III/XXXV, färglitografi, bladmått ca 20,5x29 cm

242079

2014-04-21