Wou-ki Zau färglitografi

Wou-ki Zau färglitografi
Wou-ki Zau färglitografi

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZAO, Wou-ki, (Kina 1921-2013): Komposition, signerad och daterad 57, numrerad 73/100, färglitografi, bladmått ca 32x24,5 cm

242082

2014-04-21