Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VALLMAN, Uno (född 1913): Kustmotiv, signerad och daterad Uno Vallman-1963, olja på duk, 38x45,5 cm

242084

2014-04-21