David Larsson färgserigrafi

David Larsson färgserigrafi
David Larsson färgserigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON, David (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 94/250, färgserigrafi, 70x70 cm

242092

2014-04-21