Skålfat Kina 1700-tal

Skålfat Kina 1700-tal
Skålfat Kina 1700-tal
Skålfat Kina 1700-tal
Skålfat Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, dekor i famille verte, diameter 28 cm

Spricka och nagg

242093

2014-04-19