Lennart Frisk akvarell

Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRISK, Lennart (född 1943): Skogsbryn med älgar, signerad och daterad L. Frisk-85, akvarell, 51x70 cm

242105

2014-04-21