Gösta Månsson oljemålning

Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNSSON, Gösta (född 1924): "Den lilla kiosken", signerad G. Månsson, olja på duk, 46x55 cm

242108

2014-04-21