Bokylla i teak

Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak
Bokylla i teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA med skåpdel, 1960-tal, teak, höjd 120, 188x46 cm

Bruksslitage

242136

2014-04-19