Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Bergbom, orange, centralfot i metall och ovoid plastkupa, höjd 56 cm
Bruksslitage, smärre repor
242141
2014-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här