Michael Kadaz Olja på duk

Michael Kadaz Olja på duk
Michael Kadaz Olja på duk
Michael Kadaz Olja på duk
Michael Kadaz Olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KADAZ, Michael (född1980): "The Ant by Arne Jacobsen", signerad a tergo, akryl på duk, 100x100 cm

242144

2014-04-19