Skulptur signerad H Philip

Skulptur signerad H Philip
Skulptur signerad H Philip
Skulptur signerad H Philip
Skulptur signerad H Philip
Skulptur signerad H Philip
Skulptur signerad H Philip

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, trä, föreställande bisonoxe, signerad och daterad H Philip 1941, höjd med träsockel 33,5, längd ca 50 cm

Smärre skador

242147

2014-04-19