Gräddkanna bägare silver

Gräddkanna bägare silver
Gräddkanna bägare silver
Gräddkanna bägare silver
Gräddkanna bägare silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, Birmingham, BÄGARE, Irland, sterlingsilver, 1800-talets andra hälft, höjd 8,5-15 cm, vikt ca 360 g

Bägare med bucklor

242190

2014-04-19