Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRÄDDKANNA, Birmingham, BÄGARE, Irland, sterlingsilver, 1800-talets andra hälft, höjd 8,5-15 cm, vikt ca 360 g
Bägare med bucklor
242190
2014-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här