Mor och dotter oljemålning
2014-04-21
242200
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola 1800-tal): Mor och dotter, olja på pannå, 20x16 cm
Färgbortfall och sprickor