Blomsterstilleben blandteknik

Blomsterstilleben blandteknik
Blomsterstilleben blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola 1800-tal): Blomsterstilleben, blandteknik, 38x27 cm

Blekt, marginalskador

242203

2014-04-21