M Ponsi-Pettinen oljemålning

M Ponsi-Pettinen oljemålning
M Ponsi-Pettinen oljemålning
M Ponsi-Pettinen oljemålning
M Ponsi-Pettinen oljemålning
M Ponsi-Pettinen oljemålning
M Ponsi-Pettinen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PONSI-PETTINEN, Maija (1925-1991): Sommardag, signerad och daterad M. Ponsi-Pettinen -88, olja på duk, 100x90 cm

242228

2014-04-22