J Thunberg oljemålning
2014-04-22
242241
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THUNBERG, Johan (född 1952): Vintern är på väg, signerad och daterad Johan Thunberg 81, olja på duk, 100x120 cm
Duken med tryckmärken efter ramen.