J Thunberg oljemålning
Valmis
2014-04-22
242241
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
THUNBERG, Johan (född 1952): Vintern är på väg, signerad och daterad Johan Thunberg 81, olja på duk, 100x120 cm
Duken med tryckmärken efter ramen.