J Thunberg oljemålning

J Thunberg oljemålning
J Thunberg oljemålning
J Thunberg oljemålning
J Thunberg oljemålning
J Thunberg oljemålning
J Thunberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THUNBERG, Johan (född 1952): Vintern är på väg, signerad och daterad Johan Thunberg 81, olja på duk, 100x120 cm

Duken med tryckmärken efter ramen.

242241

2014-04-22