Tantalus England

Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England
Tantalus England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TANTATALUS, England, 1900-talets första hälft, ek, slipat glas, längd 35 cm

Nyckel saknas, smärre nagg, en karaff med stor nagg

242246

2014-04-20