Kinesiska bärtallrikar stekfat i porslin

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄRTALLRIKAR, 9 st, ASSIETT, STEKFAT, SMÖRTERRINFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, stekfatets storlek 22,5x30,5 cm

Skador

242250

2014-04-20