Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUNDQVIST, Bertil (1915-1962): Bönan, Gävle, signerad och daterad B. Lundqvist 1958, olja på duk, 67x93 cm
242256
2014-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här