Bordspendyl Louis XVI-stil
2014-04-20
242260
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XVI-stil, sten, metall, höjd 33 cm
Nagg, lagning