K Löwenadler oljemålning

K Löwenadler oljemålning
K Löwenadler oljemålning
K Löwenadler oljemålning
K Löwenadler oljemålning
K Löwenadler oljemålning
K Löwenadler oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÖWENADLER, Kjell (1905-1993): Höststämning, signerad och daterad Löwenadler 1975, olja på duk, 80x100 cm

242261

2014-04-22