Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELENIUS-REIT, Ulla (född 1942): Morgonen är ljus och klar, signerad Ulla Helenius-Reit -88, olja på duk, 95x110 cm
242268
2014-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här