U Helenius-Reit oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
HELENIUS-REIT, Ulla (född 1942): Morgonen är ljus och klar, signerad Ulla Helenius-Reit -88, olja på duk, 95x110 cm
Kuntoraportti
242268
Päivämäärä:
2014-04-22