B Strandberg oljemålning varvsarbetare

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRANDBERG, Bertil (1900-tal): Varvsarbetare, signerad Bertil Strandberg, daterad a tergo 1986, olja på duk, 95x75 cm

242271

2014-04-22