Med signerad originallitografi av Jirlow

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART JIRLOW. Målaren - motivet. Red. K. Haskel. Trelleborg 1991.

Liten 4:o. 1 signerad originalfärglit. L. Jirlow, kol. ill.
Välbevarat dekorerat pbd. Något nött dekorerad pbdkassett. Bibliofiluppl. tr. i 300 nr. ex., detta onumrerat H.C.

242277

2014-04-26