Med signerad originallitografi av Jirlow

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TILL BORDS MED LENNART JIRLOW. Red. David Back - Fredric Bengtsson - Torbjörn Östman. Helsingborg (Mat & Vänner förlag) 2006.

Liten 4:o. Kol. ill. Löst bifogad signerad originalfärglitografi hörane till bibliofilupplagan i 240 ex., denna numrerad E.A.
Svart originalklotband. Skyddsomslag.

242278

2014-04-26