Med signerad originallitografi av Jirlow
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TILL BORDS MED LENNART JIRLOW. Red. David Back - Fredric Bengtsson - Torbjörn Östman. Helsingborg (Mat & Vänner förlag) 2006.
Liten 4:o. Kol. ill. Löst bifogad signerad originalfärglitografi hörane till bibliofilupplagan i 240 ex., denna numrerad E.A.
Svart originalklotband. Skyddsomslag.
242278
2014-04-26