Kaffekanna sterlingsilver

Kaffekanna sterlingsilver
Kaffekanna sterlingsilver
Kaffekanna sterlingsilver
Kaffekanna sterlingsilver
Kaffekanna sterlingsilver
Kaffekanna sterlingsilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, sterlingsilver, Alexander Clark co LTD, Birmingham, 1920/30-tal, höjd 22 cm, total vikt ca 456 g

Smärre bucklor, fotring med buckla

242287

2014-04-20