Elis Eriksson oljemålning

Elis Eriksson oljemålning
Elis Eriksson oljemålning
Elis Eriksson oljemålning
Elis Eriksson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIKSSON, Elis (1906-2006): "Opus 439", signerad och daterad Elis 98 a tergo, olja på duk, 41x33 cm
PROVENIENS: Liljebvalchs Konsthall 1998

242288

2014-04-21