Sybord Nordiska Kompaniet 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, beslag i mässing, korg i ljus skinn, brännmärkt NK Hantverk, samt Brickmärkt NK R595601 - C18647 höjd 61, 80x48 cm

Fanérskador, dragknopp saknas, låst sidodel, nyckel saknas

242295

2014-04-20