Sandro Chia, Untitled
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHIA, Sandro (Italien född 1946): Untitled, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50. Editerad av AH Grafik, Stockholm, 128,5x98 cm
242325
2014-04-21