Sandro Chia, Untitled

Sandro Chia, Untitled
Sandro Chia, Untitled

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHIA, Sandro (Italien född 1946): Untitled, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50. Editerad av AH Grafik, Stockholm, 91x110 cm

242326

2014-04-21