M Söderberg oljemålning Stigsbo

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÖDERBERG, Mona (1924-2011): Höst i Stigsbo, signerad Mona S, olja på duk, 110x59 cm

242378

2014-04-22