Piedestaler/fundament

Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament
Piedestaler/fundament

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER / FUNDAMENT, 1 par, 1900/2000-tal, cement, bemålade, höjd ca 64, 37X37 cm

Skador, bortfall

242385

2014-04-21