CG Robert oljemålning

CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning
CG Robert oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT, C G (samtida): Stenar, signerad och daterad CG Robert -82, olja på duk, 92x87 cm

242387

2014-04-22