Bengt Fransson oljemålningar

Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): (2) "Från Skagens Strand" resp "En dag vid havet", signerade Bengt Fransson, olja på pannå, vardera 10x15 cm

En ram inte riktigt sammanfogad

242417

2014-04-22