Bengt Fransson oljemålningar

Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar
Bengt Fransson oljemålningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): (2) "Vid havet" resp Sällskap på sommaräng, signerade Bengt Fransson, olja på pannå resp olja på duk uppfodrad på pannå, 10x15 resp16x12 cm

242419

2014-04-22