Berndt Wennström färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): Korvgubbe, signerad B Wennström, 77/380 färglitografi, 42x28 cm

242450

2014-04-22