Hjalmar Johansson-Linde oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDE-JOHANSSON, Hjalmar (1864-1948): Vintermotiv från Liljeholmen, signerad och daterad Liljeholmen Linde Johansson -97, olja på pannå, 22x29 cm

242459

2014-04-22