Piedestal Rörstrand

Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, höjd 94, diameter ca 30 cm

Mindre fotringsnagg, topp med krackeleringar

242470

2014-04-21