Superelips bord design Hein & Marhsson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, etikettmärkt Fritz Hansen/Mathsson International, skiva av masurbjörk, kromade spännben, höjd 70, längd utan iläggsskivan 420, bredd 140 cm, iläggsskivan 140x140 cm

Bruksslitage, mindre fanerskador

242479

2014-04-21