Superelips bord design Hein & Marhsson
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord, etikettmärkt Fritz Hansen/Mathsson International, skiva av masurbjörk, kromade spännben, höjd 70, längd utan iläggsskivan 420, bredd 140 cm, iläggsskivan 140x140 cm
Bruksslitage, mindre fanerskador
242479
2014-04-21