Champagneglas Daum Frankrike
2014-04-21
242481
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHAMPAGNEGLAS, 6 st, Daum, Frankrike, fot i pate de verre kupa i klarglas, signerade Daum France, höjd 24 cm
En fot med obetydligt nagg