Svenska Slott och Herresäten
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÖCKER, Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början, Red. A. Roosval, 1908-34, olika röda skinnband och halvfranska band, 12 volymer, bestående av bl a Uppland, Skåne, Sörmland mfl
Bruksslitage
242485
2014-04-21