Svenska Slott och Herresäten

Svenska Slott och Herresäten
Svenska Slott och Herresäten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÖCKER, Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början, Red. A. Roosval, 1908-34, olika röda skinnband och halvfranska band, 12 volymer, bestående av bl a Uppland, Skåne, Sörmland mfl

Bruksslitage

242485

2014-04-21