Anders Österlin olja

Anders Österlin olja
Anders Österlin olja
Anders Österlin olja
Anders Österlin olja
Anders Österlin olja
Anders Österlin olja

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Utan titel, signerad och daterad Anders Österlin 1984, olja på duk, 61x55 cm

242486

2014-05-01