Bengt H Malmqvist foto

Bengt H Malmqvist foto
Bengt H Malmqvist foto
Bengt H Malmqvist foto
Bengt H Malmqvist foto

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMQVIST, Bengt H (1928-2008): "Miles Davis och Lester Young, Konserthuset i Stockholm 1956", signerad och numrerad B-H Malmqvist 8/100, fotografi, 17,5x24 cm

242491

2014-04-25