K Dahlqvist oljemålning

K Dahlqvist oljemålning
K Dahlqvist oljemålning
K Dahlqvist oljemålning
K Dahlqvist oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1953, olja på pannå, 60x40 cm

242492

2014-04-22