Lennart Jirlow Gröna Lund
2014-04-22
242500
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, EA, färglitografi, 110x75 cm