Lennart Jirlow Gröna Lund

Lennart Jirlow Gröna Lund
Lennart Jirlow Gröna Lund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, EA, färglitografi, 110x75 cm

242500

2014-04-22